chalkier آخرین خارجی روپیه مرکزی

chalkier: آخرین خارجی روپیه مرکزی افغانستان نرخ مبادله افغانی معلومات بانک مرکزی افغانستان حوزه افغانستان

گت بلاگز وب‌گردی ۶ جمله جادویی که در رابطه با همسرتان معجزه می‌کند

تعریف و تمجید می‌تواند همسرتان را شاد و خوشحال کند، رضایت او را از کنار شما بودن اوج ببرد و کاری کند که حس اعتماد به‌نفسش زیاد شده است و طوری واکنش‌ها کند ک

۶ جمله جادویی که در رابطه با همسرتان معجزه می‌کند

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، جادوی کلمات در روابط با همسرتان را شوخی نگیرید. حرف های شما و حسی که جهت او ایجاد می کند می تواند آنقدر تأثیر گذار باشد که زندگی تان را متحول کند.

عبارات مهم : زندگی
با چه جمله هایی می توانید در رابطه با همسرتان معجزه کنید؟

حرف هایی که در کنار واکنش‌ها مناسب شما به همسرتان قشنگ ترین حس ها را می دهد و علاقه شما را در قلبش تثبیت می کند. شما نیاز دارید تا همسرتان را بشناسید و به مرور وقت جملات خاص خود او را پیدا کنید نه فقط جمله هایی که جنبه عمومی دارد و زیاد افراد از شنیدن آن ها خوشحال می شوند. این جملات را به همسرتان بگویید و با گفتنش زیر پوست زندگی مشترکتان خون تازه ای تزریق کنید.

مردها اینگونه حرف بزنند

دوستت دارم، همین

خانم ها به شنیدن جملات باعشق نیاز دارند. این جملات و کلمات مانند کوهی از انرژی می تواند بدترین شرایط و حال ارزش را به عالی ترین شکل ممکن عوض کردن دهد. فکر نکنید اگر سن و سالی از آن ها گذشته یا مشغول زندگی و تربیت فرزند ها هستند دیگر شنیدن دوستت دارم، حال و هوای ارزش را بهاری نمی کند.

همسرتان می داند چه جایگاهی در قلب و زندگی شما دارد، ولی هنگامی که با کلماتی راحت به او می گویید که چقدر جهت تان مهم هست، خستگی تمام روز را از تنش به در می کنید. پیامبر اکرم (ص) فرموده اند: «این سخن مرد که به همسرش بگوید تو را دوست دارم، هرگز از قلب همسرش خارج نخواهد شد». می توانید آزمایش کنید. یک بار که همسرتان چندان سر حال نبود وحس کردید از چیزی دلخور است یا حوصله ندارد، به او جملات عاطفی بگویید؛ به عنوان نمونه بگویید که از بودنش در زندگی تان راضی هستید و خدا را به خاطر داشتنش شکر می کنید. یا خیلی راحت و آرام بگویید که دوستت دارم.

تعریف های باعشق

تعریف و تمجید می تواند همسرتان را شاد و خوشحال کند، رضایت او را از کنار شما بودن اوج ببرد و کاری کند که حس اعتماد به نفسش زیاد شده است و طوری واکنش‌ها کند که تعریف های شما ثابت شود. البته تعریف های اغراق گونه و غیرواقعی، دلچسب نیست، ولی می توانید با نگاه مثبت بیشتری نگاه کنید و خوبی هایی که حتما در شریک زندگی تان وجود دارد را ببینید وبا صدای بلند به او بگویید. اگر امشب غذایش خیلی خوشمزه شده، سر سفره و برابر فرزند ها بر این توصیه تأکید کنید.

اگر منزل تان منظم هست، همسرتان خوش لباس هست، رنگ موی جدیدش زیباترش کرده ومهربانی اش را دوست دارید، حتما به او بگویید. در خلوت تان این کار را انجام دهید و در برابر دیگران هم فکر نکنید تعریف از همسرتان کار اشتباهی هست. هنگامی که مهمان دارید، غذا که تمام می شود شما هم از پذیرایی و دستپختش تعریف کنید. برابر خانواده تان از خوبی های او بگویید. تعریف های راحت و واقعی شما جهت همسرتان بسیار دوست داشتنی خواهد بود.

من هستم، دلواپس نباش

داشتن مردی که بلد است چگونه حس امنیت را در قلب همسرش ایجاد کند، یکی از بزرگ ترین عوامل ایجاد خوشبختی در زندگی یک زن هست؛ مردی که می تواند کار ها را سرو سامان دهد و حضورش به معنی آرامش هست. شما جهت ایجاد این حس، علاوه بر اینکه نیاز دارید که واقعا حمایتگر باشید، باید به همسرتان در قالب کلمات بفهمانید که کنارش هستید، کمکش می کنید و همه چیز تحت کنترل تان خواهد بود. اینکه امکانات را جهت او فراهم می کنید به تنهایی کافی نیست، هنگامی که مضطرب است و دلواپس چیزی هست، گفتن یک جمله راحت «من هستم، از چیزی نترس» بخش زیادی از دلشوره های او را از بین می برد. درست است شنیدن جملات باعشق جهت زنان حیاتی هست، ولی حرف های مردانه شما آرامش بیشتری را به او هدیه می دهد.

زن ها اینگونه حرف بزنند

تقدیر با قشنگ ترین کلمات

وقتی همسرتان کارهای مردانه اش را انجام می دهد، پیش خودتان نگویید به وظیفه اش عمل کرده و نیازی به تقدیر نیست. فکر نکنید مردتان به خاطر دست های نیرومند و توانایی های مردانه اش نیازی به شنیدن تقدیر ندارد. در ازای هر قدمی که جهت شما و زندگی یکسان تان برمی دارد، از او تقدیر کنید. به او بفهمانید متوجه هستید که جهت شما چه کارهایی انجام می دهد. یک مرد هر قدر هم که نیرومند باشد و خود را بی نیاز از اینگونه جملات نشان دهد بازهم درون خود دوست دارد که به وسیله همسرش دیده شده است و از کار ها و خدماتش قدردانی شود.

جملات راحت ای مانند: ممنون که مرا صبح ها تا ایستگاه می رسانی، متشکرم که با تمام خستگی ات خریدهای منزل را انجام می دهی و جملات راحت ای که نشان دهنده قدردانی شماست، جهت او بسیار انرژی بخش خواهد بود. توانایی تقدیر کردن از دیگران از چیزهایی است که به آن سفارش شده است ایم. امام سجاد (ع) می فرمایند: «روز قیامت، خداوند متعال به بعضی از بندگانش می گوید: آیا شکر فلان کس را به جای آوردی؟ عرض می کند: پروردگارا! من شکر تو را به جای آوردم. خداوند می فرماید:، چون شکر او را به جا نیاوردی شکر مرا هم به جا نیاورده ای!» سپس می فرمایند: شکرگزارترین شما در پیشگاه خدا کسی است که از نعمت ها و زحمات مردم بیشترین قدردانی و شکرگزاری را به عمل آورد. بعد این توصیه را از منزل خود شروع کنید.

ابرمرد زندگی من

یکی از نیازهای معنوی مردانه که باید برآورده شود تا شما با چشمان خودتان ببینید یک مرد تا چه حد می تواند حمایتگر، مؤثر و دوست داشتنی باشد، این است که حس کند ابرمرد زندگی همسرش هست. بداند در نگاه شریک زندگی اش تکرار نشدنی است وشما به عنوان همسر او اعتقاد دارید عالی ترین مرد دنیا در کنارتان هست.

اینکه هر آدمی مشکلاتی دارد و هیچ کس گل بی عیب نیست را همه قبول دارند، ولی حتما شنیده اید که «اگر در دیده مجنون نشینی/ به غیراز خوبی لیلی نبینی». مهم این است مرد زندگی تان بداند در نگاه شما عالی ترین گزینش بوده و خواهد بود. به او بگویید که نیرومند و قابل اتکاست و دنیای تان بدون او چیز بزرگی کم دارد؛ چیزی مانند یک حامی مهربان جهت تمام لحظات زندگی.

به تو افتخار می کنم

به همسرتان در موقعیت های متفاوت نشان دهید که به او افتخار می کنید و این را نه تن ها از دیگران مخفی نمی کنید بلکه با کمال میل نشان می دهید که عالی ترین مرد دنیا شریک زندگی شماست. خوب است بعضی وقت ها بی بهانه و خیلی راحت به او بگویید که به او و بودنش افتخار می کنید و گاهی هم دنبال موقعیت هایی باشید که برابر چشم همسرتان این را به دیگران هم بگویید.

یک آقا هنگامی که متوجه می شود همسرش در برابر دیگران از او تعریف کرده و اعتراف می کند زندگی در کنارش بسیار لذتبخش هست، احساس غرور خواهد کرد و کسی که این حس را به او هدیه داده هر لحظه در دلش باقی می ماند. نیازی به نقش بازی کردن نیست، خوب به همسرتان دقت کنید، نکات زیادی دارد که می توانید به آن ها افتخار کنید و با بیان آن، او را به سمت بهتر شدن سوق دهید.

منبع: سلامت نیوز

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | تعریف و تمجید | همسرداری | زندگی مشترک | زندگی زناشویی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog